Каталог > Рентгенапарати та рентгенопроявочне обладнання

MAX70

виробник: CSN Industrie Srl via Aquileja 43/B, 20092 Cinisello Balsamo MI - Italy
Рентген установка для інтраоральних знімків.

2 500

Опис

         У компанії великий досвід в технології, яка дозволяє виробляти високоякісне рентгенівське обладнання на основі постійного струму (HF\DC). Ця технологія не була широко розповсюдженою довгий час через високу ціну, низьку надійність, проблеми з елементами живлення і проводкою. Завдяки досвіду, набутому в процесі 30-літніх досліджень і розвитку виробництва стоматологічних рентгенівських апаратів, має можливість запропонувати Вашій увазі дуже надійний HF\DC, за ціною близький до стандартного апарату з частотою 50Гц (або 60Гц). Постійність подачі струму і високий рівень подачі енергії дозволяють помітно зменшити дозу опромінення під час знімання.

        Все управляється за допомогою вбудованого мікро-комп'ютера, що дає можливість завжди підбирати оптимальну дозу випромінювання і найбільш короткий час знімання. В залежності від виду зубів, що потребують лікування, Ви можете зменшити кількість радіації з 28 до 53% у порівняні зі звичайним приладом. Наш прилад підвищує точність діагностування проблемних зон ротової порожнини. Він сконструйований таким чином, що у випадку поломки 95% його компонентів можна легко розібрати і відремонтувати.
    MAX 70 HF/DC є моделлю другого покоління, розробленого на базі попередніх версій на основі постійного струму. Він обладнаний найбільш прогресивним програмним забезпеченням, поєднує в собі ергономічність і чудовий дизайн. Це дозволить успішно використовувати його протягом довгого часу. 
    Ви можете обирати три рівні потужності:
• 60 або 65кВ використовують для ендодонтичних робіт, там де необхідний контраст;
• 70кВ поляризований енергетичний рівень рентгенівських променів для парадонтології, де радіологічне обстеження вимагає повну сіру шкалу для того, щоб краще відображати здорові тканини.
    Нова лампа рентгенівського випромінювання ТВЗ на 10% легша попередніх моделей, це забезпечує більш легке позиціонування. Вона обладнана змінними естетичними боксами і стандартними 30-ти сантиметровими конусами (30 см - фокусна відстань). 20-см конуса поставляється додатково.
    MAX HF/DC - краще розроблення компанії CSN, дозволяє користувачу обирати між 60, 65, 70 кВ для досягнення оптимального результату в будь-якій ситуації, з часом витримки від 0,01 до 3,5 секунд.
    Доповненням до вищевказаних переваг є: коротший час, більш чіткі знімки, краще управління емісією рентгенівських променів. Можна замовити захисний фільтр від перебоїв електропостачання.
Обладнаний мікрокомп'ютером, частина якого розміщена всередині настінної панелі, частина що залишилась - в пульті ручного управління. Вони з'єднуються 3-х метровим кабелем (IEC601-1-3/CE 62-69), що дозволяє відійти від пацієнта під час роботи рентгену.
Живлення 2З0 В/50 Гц
 
Фокусна відстань.
 
20 см (коротка)
З0 см (довга)
Використовувана потужність 800 Вт - мах
Тип рентгенівської трубки TOSHIBA
 
Загальна вага З5 кг
Напруга трубки 60-65-70 кВ
 
Середня доза Середня доза
Струм трубки 4200 мкРг/сек
Площа опромінення  60 мм
Фокусна точка  0,8*0,8 мм
Час витримки  0,01-3,5 сек
Загальна фільтрація  2 мм А1
 

        
   

   

 
     Рекомендуємо використовувати з системами отримання зображень - посилання.